Dom seniora Luzino: Prywatny dom opieki Bolszewo, Gościcino, Kąpino, Orle, Kębłowo

Dom opieki "Przy Lesie" mieści się w Góra oraz niedalekiej okolicy od miejscowości tj. Luzino, Bolszewo, Gościcino, Kąpino, Orle, Kębłowo, Strzebielino, Bożepole Wielkie i Małe, Paraszyno, Barłomino, Robakowo, Gowino, Milwino, Wyszecino, Częstkowo, Przetoczyno, Sopieszyno. Doskonała komunikacja z miastami okalającymi Trójmiasto oraz stacja SKM pozwala na składanie regularnych wizyt bliskim osobom. 

Zielona okolica, lasy i jeziora - to wszystko sprawia, że usytuowanie naszego ośrodka jest wyjątkowo korzystne. Bliskość natury i świeże powietrze uprzyjemniają pobyt naszym pensjonariuszom.

To co nas wyróżnia to niewielka ilość mieszkańców - dzięki temu możemy zagwarantować odpowiednie warunki i troskę nad każdym z naszych podopiecznych. Dogodne warunki dojazdu ułatwiają wizyty bliskich.

Posiadanie pozwolenia od Wojewody Pomorskiego na prowadzenie domu seniora umożliwia nam otoczenie mieszkańców ośrodka specjalistyczną opieką. Wiemy jak postępować z osobami chorującymi przewlekle, jak i borykającymi się z chorobą Parkinsona czy Alzheimerem.

Oferujemy naszą fachową pomoc przy utrzymaniu pacjentów domu opieki w dobrej kondycji - mowa tu zarówno o formie psychicznej jak i fizycznej. Odpowiednia dawka rozrywek oraz życzliwa atmosfera pozwala poprawić stan naszych mieszkańców i zapewnić im komfortowe warunki do zasłużonego wypoczynku.

Gwarantujemy:

  • specjalistyczną opiekę lekarską - zapewniamy kontrole lekarza prowadzącego jak i specjalistów, w tym także na NFZ.

  • wyżywienie - zapewniamy od 4 do 5 regularnych dań w ciągu dnia - wszystko przyrządzamy na miejscu ze sprawdzonych i jakościowych składników. Oferujemy także drobne przekąski i napoje między stałymi porami wydawania posiłków.

  • rodzinną atmosferę - dbamy o to w trosce o zapewnienie pozytywnych relacji między pacjentami i personelem. Dzięki temu pobyt w naszym prywatnym domu opieki staje się przyjemnością!

  • fachową opiekę - nad dobrostanem naszych podopiecznych czuwają doświadczeni opiekunowie i medycy. Całodobowa opieka zapewni bezpieczeństwo.

  • udzielenie pomocy przy codziennych czynnościach - mowa tu o higienie, pomocy w ubieraniu się, sprzątaniu swojej przestrzeni i innych zadaniach.

  • wygodne pokoje - jedno, dwu- i trzyosobowe. Każdy z nich jest umeblowany i wyposażony w system przywoławczy.

  • rehabilitację - podstawowa aktywność ruchowa dostosowana do potrzeb każdego mieszkańca.

  • dostęp do opieki duszpasterskiej oraz wizyt w kościele - aranżujemy wyjazdy do pobliskiej świątyni.

  • okolicznościowe imprezy - urodziny, święta wielkanocne czy bożonarodzeniowe - to wszystko sprzyja wspólnym spotkaniom i celebrowaniu w gronie pozostałych pensjonariuszy.

  • atrakcyjny czas wolny - mieszkańcy naszego prywatnego domu opieki nie są pozostawieni sami sobie - mogą uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez naszych animatorów, a także brać udział w terapii zajęciowej.


Głównym założeniem naszego domu opieki "Przy Lesie" jest zapewnienie bezpieczeństwa i wygody naszym mieszkańcom. Dzięki życzliwej atmosferze, opiece medycznej, zdrowym posiłkom i regularnej rehabilitacji mają szansę wieść pogodny tryb życia i cieszyć się z uroków pobliskiej zieleni.

W pełni rozumiemy, że decyzja o umieszczeniu bliskiej osoby w specjalistycznym ośrodku może być trudna - w niektórych sytuacjach warto kierować się dobrem członka rodziny i pozwolić mu na przebywanie w miejscu, w którym będzie mógł być pod stałą opieką zaangażowanych specjalistów. Mowa tutaj o wykwalifikowanym personelu, medykach, rehabilitantach i terapeutach. W codziennej pracy jesteśmy wspierani przez zaangażowanych wolontariuszy. Wesprzemy pacjentów z chorobą Parkinsona, Alzheimerem czy innymi dolegliwościami związanymi z podeszłym wiekiem. Każdy mieszkaniec naszego ośrodka będzie otoczony należytą opieką. Dbamy także o urozmaicenie wolnego czasu - zapewniamy atrakcje i zadania aktywizujące ciało i umysł, również w ramach rehabilitacji. Nasza dogodna lokalizacja, dzięki której łatwo dostać się do nas z miejscowości tj. Luzino, Bolszewo, Gościcino, Kąpino, Orle, Kębłowo, Strzebielino, Bożepole Wielkie i Małe, Paraszyno, Barłomino, Robakowo, Gowino, Milwino, Wyszecino, Częstkowo, Przetoczyno, Sopieszyno sprawia, że jesteśmy jednym z lepiej położonych domów seniora.

 

Napisz do nas
lub zadzwoń 698 608 664