Dom seniora Jastrzębia Góra: Prywatny dom opieki Karwia, Ostrowo, Dębki

Nasz Dom Seniora "Przy Lesie" jest położony w dogodnej lokalizacji w pobliżu Trójmiasta oraz bliskiej odległości od miejscowości turystycznych takich jak Jastrzębia Góra, Karwia, Ostrowo, Karwieńskie Błoto, Dębki. W pobliżu ośrodka znajdują się lasy i jeziora - całą okolicę wyróżnia spokój, piękne widoki i świeże powietrze. 

Staramy się zachować kameralną grupę podopiecznych, co przekłada się na zwiększenie ich komfortu. Co więcej - odpowiednia lokalizacja ułatwi składanie regularnych odwiedzin bliskim osobom przebywającym w  naszym domu opieki dzięki pobliskiej stacji SKM Trójmiasto.

Dysponujemy pozwoleniem od Wojewody Pomorskiego pozwalającego na całodzienną opiekę nad osobami wymagającymi specjalistycznej opieki - starszymi, z chorobami (Parkinsona czy Alzheimera) lub niepełnosprawnymi. Personel naszego prywatnego domu opieki stara się zapewnić komfortowe warunki pobytu - wszystko dzięki troskliwej opiece, rozrywkom i aktywnościom dopasowanym do pensjonariuszy. Gwarantujemy 24-godzinną opiekę nad mieszkańcami naszego prywatnego domu seniora "Przy Lesie", domowe posiłki i rodzinną atmosferę. To wszystko stwarza doskonałe okoliczności do radosnej jesieni życia.

Zapewniamy:

  • fachową opiekę - zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek i etatowych opiekunów. Troszczą się o zdrowie podopiecznych naszego domu opieki.

  • nadzór specjalistów - ułatwiamy kontakty z lekarzami, również w ramach NFZ.

  • zdrowe żywienie - wszystkie posiłki są sporządzane na miejscu. Poza standardowymi 4-5 potrawami zapewniamy także pożywne przekąski i napoje.

  • rehabilitację - każdy z naszych podopiecznych ma zapewnione regularne aktywności, które poprawią codzienne funkcjonowanie i utrzymają organizm w jak najlepszej kondycji przez długi czas.

  • inicjujemy uroczyste wydarzenia - celebrowanie urodzin czy świąt.

  • rodzinną atmosferę - działamy w oparciu o zagwarantowanie przyjaznych warunków i życzliwej atmosfery.

  • pomoc w codziennych czynnościach - począwszy od porannej toalety, przez sprzątanie i ubieranie się.

  • wsparcie kultu religijnego - nasz prywatny dom opieki zapewnia kontakty z duchownymi oraz wizyty w kościołach.

  • atrakcyjny czas wolny - dbamy o to, aby czas mijał aktywnie, zapewniamy także dostęp do terapii zajęciowej.

Nasz dom seniora "Przy Lesie" oferuje do dyspozycji mieszkańców pokoje jednoosobowe, dwu- i trzyosobowe. Każdy z nich ma komfortowe meble i system przywoławczy.

Zapewnienie rodzinnej atmosfery oraz dążenie do zmaksymalizowania korzyści wynikających z pobytu w naszym prywatnym domu opieki to dla nas priorytet. W wielu przypadkach decyzja o umieszczeniu bliskiej osoby w specjalistycznym ośrodku bywa trudna - dbamy o to, aby każdy nasz pensjonariusz czuł się jak w domu. Nasz dom opieki jest zlokalizowany w pobliżu takich miast jak Jastrzębia Góra, Karwia, Ostrowo, Karwieńskie Błoto, Dębki.

Nasz zespół tworzy grono specjalistów, którzy mają doświadczenie w opiece nad wymagającymi pacjentami i troszczą się o nich. Poza lekarzami i pielęgniarkami zatrudniamy także terapeutów zajęciowych oraz wolontariuszy.

Staramy się zapewnić jak najlepsze warunki do odpoczynku, organizujemy czas wolny i prowadzimy indywidualnie opracowaną rehabilitację. To wszystko pozwala nam zapewnić życzliwą atmosferę i wpływa na zadowolenie pensjonariuszy.

 

Napisz do nas
lub zadzwoń 698 608 664