Dom seniora Krokowa: Prywatny dom opieki Żarnowiec, Lubkowo, Kartoszyno

Prywatny dom opieki "Przy Lesie" mieści się w miejscowości Góra - około 20-30km od takich miejscowości jak Krokowa, Starzyno, Sulicice, Sławoszyno, Goszczyno, Żarnowiec, Lubkowo, Kartoszyno, Karlikowo, Lubocino, Czymanowo, Opalino, Domatowo, Domatówko, Leśniewo. Doskonałe połączenie z Trójmiastem tworzy optymalne warunki do wypoczynku. Okolice lasów i jezior wraz ze świeżym powietrzem zapewniają doskonałe miejsce do prowadzenia domu seniora.

To, co wyróżnia naszą placówkę to kameralna grupa mieszkańców. Dbamy o to, aby zapewnić komfortowe warunki do życia i odpowiednią opiekę.

Na uwagę zasługuje także położenie naszego domu opieki - łatwy dostęp do SKM Trójmiasto ułatwia składanie cyklicznych wizyt swoim bliskim.

Nasz ośrodek dysponuje również pozwoleniem od Wojewody Pomorskiego na prowadzenie placówki specjalizującej się w opiece nad osobami z chorobami przewlekłymi, starszymi oraz niepełnosprawnymi. Nasza wyspecjalizowana kadra jest w stanie zapewnić troskliwą opiekę osobom z różnymi problemami zdrowotnymi.

Stała opieka nad podopiecznymi i życzliwe podejście przyczyniają się do wzbudzenia w nich poczucia bezpieczeństwa. Dbamy o to, nasi mieszkańcy mieli także zapewnione warunki do systematycznej aktywności fizycznej. Zbilansowane posiłki to z kolei sposób na podtrzymanie zdrowia. To wszystko podnosi komfort z pobytu w naszym prywatnym domu opieki.

Zapewnimy:

  • profesjonalną opiekę - w skład naszego zespołu wchodzą medycy i stali opiekunowie. Ich celem jest troska o dobrostan podopiecznych.

  • rodzinną aurę - wszystkie prowadzone przez nas działania zmierzają do tego, aby mieszkańcy czuli się jak u siebie. 

  • zdrowe posiłki - wszystkie dania i przekąski przygotowujemy na miejscu ze świeżych składników. Uwzględniamy potrzeby żywieniowe naszych podopiecznych w trosce o to, aby ich dieta była dostosowana do indywidualnych predyspozycji. Poza regularnymi posiłkami oferujemy także zdrowe przekąski.

  • pomoc przy rutynowych czynnościach - pomagamy w ubieraniu się, toalecie oraz przy porządkowaniu i pielęgnacji.

  • dostęp do lekarzy specjalistów - mieszkańcy naszego domu seniora mogą regularnie korzystać z opieki lekarskiej. Wierzymy, że właściwa diagnoza i postępowanie skrojone na miarę indywidualnych predyspozycji pozwoli zachować dobrą formę przez długi czas.

  • organizujemy imprezy okolicznościowe - mowa tutaj o spotkaniach wigilijnych, wielkanocnych czy urodzinowych.

  • ułatwiamy praktykowanie kultu religijnego - zapewniamy opiekę duszpasterską oraz wizyty w pobliskich kościołach.

  • komfortowe pokoje - w naszym domu opieki znajdują się pokoje zarówno dla jednej osoby, dwóch lub trzech. Wszystkie z nich są umeblowane oraz wyposażone w system przywoławczy.

  • rehabilitację - opracowujemy indywidualne programy ćwiczeń - wszyscy nasi pensjonariusze są poddani podstawowej rehabilitacji zmierzającej do zachowania dobrej formy.

  • atrakcyjny czas wolny - nasi animatorzy dbają o to, aby program zajęć był dostosowany do oczekiwań mieszkańców i był dla nich wartościowy.

Zapewnienie opieki na wysokim poziomie to główny punkt naszej pracy. Decydując się na ulokowanie bliskiego członka rodziny w naszym ośrodku możesz mieć pewność, że trafi on w bezpieczne i przyjazne miejsce. Stała kontrola medyczna to kolejny atut, a bliska odległość do miejscowości m.in. Sławoszyno, Goszczyno, Krokowa, Karlikowo, Lubocino, Czymanowo, Opalino, Domatowo, Domatówko, Leśniewo, Starzyno, Sulicice, Żarnowiec, Lubkowo, Kartoszynosprawia, że odwiedziny osób z Trójmiasta są mocno ułatwione za sprawą dogodnej lokalizacji.

Nasi specjaliści to wykwalifikowani opiekunowie, terapeuci, medycy i wolontariusze. Działamy w oparciu o poszanowanie godności osób starszych - chcemy zapewnić im jak najlepsze warunki do życia. 

Jesteśmy w stanie zapewnić fachową opiekę osobom, które borykają się z takimi problemami jak choroba Parkinsona, Alzheimer czy demencja. 

Nasz dom opieki "Przy Lesie" sprosta wymaganiom najbardziej wymagających podopiecznych. Dbamy nie tylko o opiekę medyczną, ale także o zapewnienie rozrywek odpowiadających potrzebom naszych mieszkańców. Rodzinna atmosfera zwiększa komfort życia w naszej placówce, a zajęcia ruchowe pozwalają poprawić kondycję i standard życia.

 

Napisz do nas
lub zadzwoń 698 608 664