Dom seniora Władysławowo: Prywatny dom opieki - Chłapowo, Swarzewo, Łebcz, Strzelno, Mieroszyno

Nasz prywatny dom opieki "Przy Lesie" mieści się w Górze. Bliska odległość od Trójmiasta, a także od Władysławowa i pobliskich urokliwych miejscowości (Chłapowo, Swarzewo, Łebcz, Strzelno, Mieroszyno) i dogodna lokalizacja to kolejne atuty. Otoczenie lasów i jezior dodatkowo uatrakcyjnia ten ośrodek. Cicha okolica i zdrowe powietrze to kolejne zalety naszego domu seniora - warto wziąć to pod uwagę podczas wyboru specjalistycznego ośrodka. Relatywnie mała grupa podopiecznych pozwala na otoczenie indywidualną opieką każdego z pensjonariuszy - finalnie ten komfort jest odczuwalny przez cały okres pobytu. Dogodna lokalizacja sprawia, że bliscy mają możliwość składania wizyt również z wykorzystaniem SKM Trójmiasto. Odległość nie jest problemem!

Wojewoda Pomorski wydał naszemu ośrodkowi pozwolenie umożliwiające prowadzenie domu seniora i całodobowe zajmowanie się osobami z niepełnosprawnościami, z chorobami przewlekłymi czy starszymi. 

Jesteśmy w stanie zapewnić specjalistyczną opiekę wszystkim naszym podopiecznym, również tym, którzy wymagają szczególnej uwagi. 

Nasz empatyczny personel zajmuje się z taką samą troską wszystkimi pensjonariuszami. Dbamy nie tylko o zapewnienie należytej ochrony, opieki medycznej czy zbilansowanej diety, ale także o zagwarantowanie bezpieczeństwa i komfortu. Wszystkie nasze działania zmierzają ku temu, aby nasi podopieczni czuli się jak w domu. Życzliwe podejście, aktywizujące zajęcia oraz rozrywki pomogą poprawić komfort życia i wpłynąć na ogólne zadowolenie. Staramy się stworzyć warunki do zapewnienia pogodnej starości.

Oferujemy:

  • profesjonalną opiekę nad pensjonariuszami w postaci opieki lekarzy, pielęgniarek oraz osób do regularnej pomocy. To wszystko przekłada się na zapewnienie dobrego samopoczucia.

  • rodzinną atmosferę - tworzymy warunki sprzyjające nawiązaniu serdecznych relacji z innymi podopiecznymi jak i personelem. To z kolei powoduje, że szczególnie nowi seniorzy w naszym domu opieki mają szansę poczuć się jak u siebie.

  • zbilansowane posiłki - wszystkie dania przygotowujemy na miejscu z uwzględnieniem indywidualnych preferencji naszych podopiecznych. Poza standardowymi 4-5 posiłkami w ciągu dnia oferujemy także drobne przekąski i napoje.

  • wsparcie duszpasterskie - w naszym domu seniora ułatwiamy praktykowanie religii, organizujemy wizyty w kościele oraz spotkania z księdzem.

  • dostęp do specjalistycznej opieki medycznej - poza wsparciem pielęgniarzy i lekarza POZ ułatwiamy także kontakt ze specjalistami, również w ramach NFZ.

  • wydarzenia okolicznościowe - uczty wigilijne, wielkanocne oraz urodziny. To wszystko wpływa na podniesienie jakości życia i radosne spotkania.

  • pomoc przy codziennych zadaniach - począwszy od ubierania się, toalety przez zachowanie porządku i pranie.

  • schludne pokoje - do wyboru: jedno-, dwu- lub trzyosobowe. Każdy z nich jest wyposażony w system przywołujący pomoc.

  • rehabilitację - każdy z naszych pensjonariuszy ma zapewnioną opiekę rehabilitacyjną, która ma prowadzić do usprawnienia naszych podopiecznych i zapewnienia im życia w możliwie jak najdłuższej sprawności.

  • atrakcyjny cza wolny - dbamy o to, aby nasi pensjonariusze mieli zapewnione rozrywki na miarę ich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy dostęp do terapii zajęciowej.

Decyzja o przekazaniu bliskiej osoby do domu opieki bywa niekiedy wyjątkowo trudna. Nasz ośrodek "Przy Lesie" wyróżnia się domową atmosferą. Dążymy do tego, aby wszyscy nasi podopieczni czuli się jak u siebie. Personel składa się oddanych osób, które dbają o zapewnienie jak najlepszych warunków  do życia.

Ten prywatny dom opieki jest w dogodnym punkcie lokalizacyjnym (niedaleko Władysławowa, Chłapowa, Mieroszyna, Strzelna, Swarzewa i Łebcza), co ułatwia regularne wizyty członkom rodzin, którzy chcą spędzić czas ze swoimi bliskimi. Zapewnienie dobrostanu pensjonariuszom to nasze podstawowe dążenie. Staramy się zapewnić jak najlepszą opiekę medyczną oraz wsparcie psychologiczne. Chcemy też sprostać wymogom zarówno fizycznym jak i psychicznym. Dostosowujemy opiekę do osób, które borykają się z demencją, chorobą Parkinsona czy Alzheimerem. 

Podejmujemy wszelkie działania, które przyczynią się do poprawy jakości życia poprzez animacje i rozrywki dostosowane do możliwości i potrzeb podopiecznych. Gwarantujemy wszystkim opiekę zdrowotną oraz bezpieczeństwo.

Napisz do nas
lub zadzwoń 698 608 664