Dom seniora Hel, Prywatny dom opieki - Jastarnia, Jurata, Chałupy, Kuźnica

Dom Seniora "Przy Lesie"jest zlokalizowany w promieniu 70 km od Helu, a jeszcze bliżej od Jastarni, Kuźnicy, Chałup czy Juraty. W pobliżu tego miejsca znajdują się malownicze lasy i jeziora. Zalety wynikające z położenia naszego ośrodka to czyste, ożywcze powietrze oraz cisza wynikająca z wystarczającej odległości od miasta. To wszystko wpływa na wyróżnienie prowadzonego przez nas domu opieki na tle innych, które można znaleźć w okolicy. Kolejnym atutem jest również niewielkie grono pensjonariuszy, co wpływa na rodzinną atmosferę tego miejsca i ułatwia zapewnienie odpowiedniej uwagi i troski każdemu z mieszkańców.

Członkowie rodziny mają możliwość do składania odwiedzin w dogodnej dla nich formie - bliskość SKM Trójmiasto sprzyja regularnym wizytom.

Nasz prywatny dom opieki ma także stosowne pozwolenie od Wojewody Pomorskiego na prowadzenie 24-godzinnej pieczy nad starszymi osobami, które najbardziej tej pomocy oczekują. Mowa tutaj o seniorach z niepełnosprawnościami, z przewlekłymi chorobami czy innymi indywidualnymi wymogami.

Nasz personel potrafi dostosować warunki do opieki nad każdą osobą, która przebywa w naszym ośrodku. 

Wysoki poziom opieki medycznej, zdrowa dieta oraz życzliwe podejście do każdego - to wszystko skutecznie wpływa na podniesienie komfortu w trakcie pobytu w naszym domu seniora. Stwarza to również dogodne warunki do zasłużonego wypoczynku i pogodnej starości.

Gwarantujemy:

  • przyjazną, rodzinną atmosferę - dążymy tego, aby każdy z naszych pensjonariuszy czuł się tu jak u siebie - bezpiecznie i wśród troskliwych osób.

  • fachową opiekę - nie tylko w ramach stałej kontroli lekarskiej, ale i opiekunów czy pielęgniarek, którzy dbają o komfort pacjentów.

  • wsparcie medyczne - ułatwiamy możliwość korzystania z lekarzy specjalistów, również w ramach NFZ.

  • zdrowe posiłki - wszystkie dania są przyrządzane na świeżo. Zapewniamy ok. 4-5 posiłków stosując się do wymagań dietetycznych pensjonariuszy. Oferujemy także zdrowe przekąski pomiędzy stałymi posiłkami.

  • wspieramy w codziennych zadaniach - gwarantujemy naszą pomoc przy takich czynnościach jak np. ubieranie się, poranna czy wieczorna toaleta, sprzątanie.

  • organizujemy czas wolny - przygotowujemy atrakcje, a także możliwość uczestnictwa w terapii zajęciowej.

  • eventy okolicznościowe - celebrujemy urodziny, Wigilię czy Wielkanoc.

  • szanujemy religijność - gwarantujemy opiekę duszpasterską i inicjujemy wizyty w lokalnych kościołach.

  • zapewniamy rehabilitację - każdy z naszych podopiecznych jest poddawany podstawowej opiece rehabilitacyjnej.

  • dogodne warunki bytowe - udostępniamy pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe. Każdy z nich jest wyposażony w system przywoławczy na wypadek gorszego samopoczucia.

W naszej codziennej pracy na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie dobrostanu naszych podopiecznych. Jeżeli zastanawiasz się nad umieszczeniem bliskiej Ci osoby w miejscu, w którym otrzyma fachową opiekę i będzie pod stałą kontrolą życzliwego personelu - dobrze trafiłeś. Nasz prywatny dom opieki oferuje wszystko to, czego szukasz. Bliska lokalizacja od Helu oraz dogodny dojazd z innych sąsiadujących z Helem miast (Jastarnia, Jurata, Chałupy, Kuźnica) powodują, że nasz dom opieki jest atrakcyjnym punktem również pod względem lokalizacji. 

Nasz zespół składa się z osób, które mają wymagane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i wymagającymi szczególnej uwagi. personel medyczny oraz terapeuci zajęciowi wraz z opiekunami są również wspierani przez pomocnych wolontariuszy.

Dbamy o zaspokojenie zarówno fizycznych jak i intelektualnych potrzeb naszych podopiecznych. Warunki, jakie zapewniamy są doskonałym wariantem dla tych osób, które borykają się problemami osób w podeszłym wieku - demencja, Parkinson czy Alzheimer. Rodzinna atmosfera, odpowiednio dostosowana dawka rozrywki, opieka zdrowotna i właściwa dieta - to wszystko wyróżnia naszą placówkę!

 

Napisz do nas
lub zadzwoń 698 608 664