Dom seniora Gniewino: Prywatny dom opieki Białogóra, Kopalino, Wierzchucino, Choczewo

Nasz prywatny dom opieki "Przy Lesie" mieści się w Górze i jest dobrze skomunikowany z nadmorskimi miejscowościami Gniewino, Lisewo, Białogóra, Wierzchucino, Słuchowo, Prusewo, Bychowo, Perlino, Choczewo, Kurowo, Lubiatowo, Kopalino, Jackowo, Ciekocinko, Sasino, Strzeszewo, Zwartowo, Gościęcino, Tawęcino, Salino, Płaczewo, Kostkowo, Lisewo, Kniewo, Zamostne. Malownicza okolica, pobliskie jeziora i lasy powodują, że to idealna przestrzeń na założenie domu seniora. Sprzyjające warunki przyrody, czyste powietrze i mała liczba pensjonariuszy pozwalają wyróżnić to miejsce na tle innych ośrodków. Pobliska stacja SKM Trójmiasto ułatwia odwiedzanie pensjonariuszy znajdujących się w naszej placówce. Kameralne warunki pozwalają zapewnić profesjonalną i indywidualną opiekę 24 h na dobę. Wiemy jak odpowiednio zajmować się osobami w podeszłym wieku, z chorobą Parkinsona czy Alzheimera. W domowych warunkach zapewnienie takiego poziomu bezpieczeństwa z reguły nie jest możliwe. W naszym ośrodku można całodobowo skorzystać z opieki opiekuna i wsparcia medycznego. To duży komfort szczególnie dla osób wymagających szczególnej troski z powodu podeszłego wieku lub zaawansowanych chorób.

Dopasowujemy zajęcia ruchowe i intelektualne do możliwości pensjonariuszy. Dbamy w równym stopniu o zapewnienie dobrostanu psychicznego jak i fizycznego. Uzyskujemy to dzięki opiece medycznej, zdrowej diecie i urozmaiconym zajęciom w tzw. czasie wolnym. To wszystko wprowadza domowy klimat i poczucie bezpieczeństwa.

Oferujemy:

  • fachową opiekę - w domowych warunkach zazwyczaj nie ma możliwości doglądania podopiecznych przez całą dobę. W naszym prywatnym domu opieki jest to jak najbardziej możliwe!

  • dostęp do medyków - mowa tu nie tylko o pielęgniarzach i lekarzu ogólnym. Ułatwiamy także kontakty ze specjalistami - również w ramach NFZ.

  • rodzinną atmosferę - komfort psychiczny i zapewnienie życzliwych stosunków z personelem i innymi mieszkańcami to dla nas priorytet.

  • pełne wyżywienie - wszystkie posiłki serwowane w naszym domu opieki są przyrządzane ze świeżych składników. Poza standardowymi godzinami wydawania jedzenia zapewniamy także zdrowe przekąski i napoje.

  • pomożemy przy codziennych czynnościach - zarówno w ramach higieny, ubierania się jak i przy praniu odzieży. Wsparcie przy takich rutynowych zadaniach jest w pewnym momencie nieodzownym elementem - mamy ku temu zasoby i konieczny czas.

  • wspólne świętowanie - zarówno wielkanocy jak i wigilii oraz urodzin naszych podopiecznych. To scala relacje i przekłada się na podniesienie komfortu pobytu.

  • obrządki religijne - gwarantujemy opiekę księdza jak i wyprawy do okolicznego kościoła.

  • atrakcyjny czas wolny - nasi animatorzy dostosują rozrywki do oczekiwań i możliwości mieszkańców naszego domu opieki. Dotyczy to zarówno zajęć ruchowych jak i wspomagających myślenie oraz zapamiętywanie.

  • rehabilitację - każdy z naszych podopiecznych ma zapewnione odpowiednie warunki do poprawy swojej sprawności ruchowej.

  • komfortowe pokoje - dbamy o to, aby dostępna przestrzeń była przytulna, wyposażona w niezbędne meble oraz system przywoławczy. Udostępniamy pokoje 1, 2 i 3-pokojowe.


Dobrostan naszych pacjentów jest dla nas kluczową sprawą. Niejednokrotnie pogorszenie stanu zdrowia bliskiej osoby wiąże się z koniecznością znalezienia dla niej odpowiedniego ośrodka. To zawsze trudna decyzja - nasz dom opieki wyróżnia się na tle innych domową atmosferą i doskonałą lokalizacją. Zatrudniony personel wie jak radzić sobie z osobami z różnymi chorobami powiązanymi z podeszłym wiekiem.

Załogę placówki "Przy Lesie" tworzą wykwalifikowani opiekunowie, medycy, terapeuci i rehabilitanci, których wspierają wolontariusze. Umiejętne dopasowanie rozrywek w czasie wolnym, kontrola lekarska, pożywne posiłki oraz regularna dawka ruchu - to wszystko korzystnie wpływa na stan zdrowia mieszkańców naszego domu opieki. Zapraszamy wszystkich szukających prywatnego domu seniora w okolicach miast Gniewino, Lisewo, Choczewo, Kurowo, Lubiatowo, Kopalino, Jackowo, Ciekocinko, Białogóra, Wierzchucino, Słuchowo, Prusewo, Bychowo, Perlino, Sasino, Płaczewo, Kostkowo, Lisewo, Kniewo, Zamostne, Strzeszewo, Zwartowo, Gościęcino, Tawęcino, Salino,. Nasi zadowoleni pensjonariusze są najlepszym dowodem na zapewniane przez nas standardy.

 

Napisz do nas
lub zadzwoń 698 608 664