Dom seniora Szemud: Prywatny dom opieki Bojano, Nowy Dwór Wejherowski, Zbychowo, Bieszkowice

Prywatny Dom Opieki "Przy Lesie" znajduje się w Górze, nieopodal takich miejscowości jak Szemud, Nowy Dwór Wejherowski, Zbychowo, Bieszkowice, Koleczkowo, Łężyce, Bojano, Kielno, Donimierz, Łebno, Kowalewo, Rąb, Pomieczyno.

W pobliżu znajdują się lasy i jeziora, co w połączeniu ze świeżym powietrzem sprzyja prowadzeniu ośrodka dla starszych osób.

Zwracamy uwagę na to, aby nasza placówka pozostawała kameralna - dzięki temu możemy z taką samą troską zajmować się wszystkimi naszymi podopiecznymi. Członkowie rodzin osób znajdujących się w ośrodku mogą bez problemu odwiedzać ją i spędzać czas - bliskość SKM Trójmiasto sprzyja regularnym odwiedzinom, podobnie jak dobre skomunikowanie z Szemud, Kielno, Donimierz, Łebno, Kowalewo, Rąb, Pomieczyno, Nowy Dwór Wejherowski, Zbychowo, Bieszkowice, Koleczkowo, Łężyce, Bojano, .

Wojewoda Pomorski wydał nam pozwolenie na prowadzenie specjalistycznej placówki umożliwiającej zajmowanie się osobami starszymi, z niepełnosprawnościami, demencją lub też chorobą Parkinsona czy Alzheimerem. Zapewniamy całodobową opiekę i profesjonalne wsparcie dla naszych mieszkańców. Nasz personel posiada niezbędne doświadczenie i wie, jak radzić sobie w trudnych i nieprzewidywalnych sytuacjach. Robimy wszystko, aby pensjonariusze naszego domu seniora czuli się bezpiecznie i komfortowo. Przykładamy także uwagę do zapewnienia zróżnicowanej i zbilansowanej diety. To wszystko pozwala zapewnić jak najlepsze warunki do wypoczynku.

Gwarantujemy:

  • rodzinną atmosferę - wierzymy, że życzliwość i szacunek, jakim darzymy naszych mieszkańców pozwoli im czuć się jak w gronie bliskich osób.

  • profesjonalną opiekę - nasz personel składa się z wykwalifikowanych osób. Mowa tu zarówno o opiekunach, jak i medykach, terapeutach zajęciowych czy rehabilitantach.

  • dogodne pokoje - udostępniamy zarówno pojedyncze sale, jak i dwu- czy trzyosobowe. W każdym z nich znajduje się podstawowe umeblowanie oraz system pozwalający na przywołanie opiekuna.

  • dostęp do lekarzy specjalistów - ułatwiamy wizyty z lekarzami dedykowanymi do konkretnych dolegliwości, także w ramach NFZ.

  • smaczną dietę - wszystkie posiłki przyrządzamy na miejscu ze świeżych składników. Zapewniamy 4-5 regularnych i zbilansowanych posiłków oraz napoje i przekąski.

  • spotkania w kościele - poza wizytami księdza dla chętnych organizujemy także wyjazdy do pobliskich kościołów.

  • pomagamy w codziennych zadaniach - zarówno w czynnościach higienicznych, jak i przy ubieraniu się czy sprzątaniu.

  • rehabilitację - każdy z naszych podopiecznych jest zachęcany do regularnej aktywności fizycznej - oczywiście na miarę swoich możliwości. Dzięki temu przedłużamy maksymalnie sprawność mieszkańców naszego domu opieki.

  • spotkania okolicznościowe - celebrujemy w wąskim gronie urodziny oraz święta (Wielkanoc, Boże Narodzenie).

  • zajęcia w czasie wolnym - zmierzają one do zapewnienia aktywności zarówno fizycznej jak i intelektualnej. Wszystkie z nich są dostosowane do aktualnych potrzeb i możliwości mieszkańców naszego domu opieki.


Jeżeli jesteś na etapie zastanawiania się, czy nadszedł czas na oddanie bliskiej Ci osoby do specjalistycznego ośrodka - możemy zapewnić Cię o słuszności tej decyzji. Dom Opieki "Przy Lesie" tworzy grono specjalistów z powołania, dla których misją jest niesienie pomocy osobom starszym. Co więcej - taki specjalistyczny dom seniora będzie także w stanie zagwarantować całodobową opiekę, co w tradycyjnych warunkach, kiedy część domowników jest poza domem - bywa nieosiągalne. Bliska odległość od Szemud, Kielno, Donimierz, Łebno, Kowalewo, Rąb, Pomieczyno, Nowy Dwór Wejherowski, Zbychowo, Bieszkowice, Koleczkowo, Łężyce, Bojano ułatwia skomunikowanie z miejscem pracy czy docelowego miejsca zamieszkania, a w efekcie - do składania regularnych wizyt. Nad pensjonariuszami czuwa grono specjalistów, którzy najlepiej jak potrafią będą dbać o zapewnienie dobrostanu osób starszych. Wszystkie aktywności i zajęcia są dostosowane do indywidualnych predyspozycji i upodobań. Mile widziane są także osoby z demencją, niepełnosprawnościami, chorobą Alzheimera czy Parkinsona. Przyjazna atmosfera, bezpieczeństwo, fachowa opieka - to wszystko cechuje naszą placówkę.

 

Napisz do nas
lub zadzwoń 698 608 664